Wyposażenie wyrobu medycznego

artykuł, który, nie będąc wyrobem medycznym, jest specjalnie przeznaczony przez wytwórcę do stosowania łącznie z wyrobem medycznym, w celu umożliwienia jego używania zgodnie z przewidzianym zastosowaniem (art. 2 ust.1 pkt 33 ustawy o wyrobach medycznych).

Be the first to comment on "Wyposażenie wyrobu medycznego"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*